Jdi na obsah Jdi na menu
 


Není v mých silách denně sledovat novinky z útulků  a ještě veškerou možnou inzerci, a proto, prosím, pokud hledáte v této rubrice, ale nenašli jste psíka, kterého byste se rádi ujali, mrkněte na kteroukoli internetovou inzerci...

(např. http://www.inzerce-psu.com/dobrman/darovani/)

v poslední době se s "dárečky" a "symbolickými cenami" doslova roztrhl pytel, ať už to jsou malincí krysaříci, nebo úžasní dobrmani...

Předem děkuji všem dobrým dušičkám, které se ujmou již nechtěného psíka, nebo kteréhokoli útuláčka!

 ObrazekObrazekObrazek

Daruji letos 4-letého křížence NO a Dobrmana.Je hodný, přítulný,nekouše,není agresivní, snese se prakticky s každým psem či fenkou, pokud ho ovšem jiný pes nenapadne, pak se brání. Je kastrovaný.Je zvyklý jak v bytě, tak venku na zahradě,v boudě ve slámě. Miluje děti a dlouhé procházky na vodítku, v přírodě bez něj - napřed si však musí zvyknout na pána.Je mírně plachý, nemá rád, když se křičí - byl týrán, ale jinak je to miláček.Vyžaduje si pozornost a mazlil by se od rána do večera. Je to strašně vděčný pes. Je zvyklý na skot, koně a jiná domácí zvířata, kočky, lesní zvěř - chodí mi s koňmi.Daruji ho pouze do dobrých rukou lidem, kteří se o něj budou s láskou a pochopením starat a budou ho mít rádi tak jako my. Nemohu si pejska nechat, jelikož mi ho náš druhý pes tahá a okusuje a nenechá si vysvětlit že nesmí,tak mi začal sem tam utíkat a radši spí za plotem.Osobní odběr dle domluvy i se stahovacím obojkem a vodítkem. Pejsek bude vykoupán, naočkován, odčerven.Překupníci nevolejte. Tenhle pes není na maso!!!

 

mazel.jpg

http://zvirata.bazos.cz/inzerat/12721216/Daruji-mazlicka-do-rodiny.php

 ObrazekObrazekObrazek

 

 

 ObrazekObrazekObrazek


  Z vážných rodinných důvodů nabízím k prodeji psa - dobrman s PP, po Matt di Stefusto a Angie Alary Černý poklad, RTG DKK 0/0,6 let, zdravý silný a velmi temperamentní pes, vedený pro sportovní kynologii, IPO, dogtrekking, bikejering, coursing. Vhodný pro aktivního zkušeného člověka, na sport, závody, výcvik. Vynikající obranář. Pouze do dobrých rukou! Cena dohodou.

http://zvirata.hyperinzerce.cz/psi/inzerat/4945496-dobrman-nabidka-kolin/

 

4945496-dobrman-1.jpg

 ObrazekObrazekObrazek

 Dobrý den , daruji 5letého psa vhodného k zahradě s vyšším plotem.Nemá rád psy, jinak mazel , lidem neublíží. Nejlépe k nějakému pánovi , kterej má sílu,trpělivost a chuť se mu věnovat . Při pravidelných procházkách je hodný a poslušný. Na louce běhá na volno , jinak chodí na vodíku. Vhodný kamarád na dlouhé cesty , má rád výlety,koupání,běhání. Na povel umí přeskakovat překážky, v zimě na povel umí tahat sánky.Pravidelně oškovaný proti vsteklině, momentálně je na řetězu u boudy. Barák umí ohlídat , na lidi za plotem štěká. Umí si sednou,lehnout,dát pac a další kravinky jako se převalit a pod.. Potřebuje hodně času,trpělivosti a hlavně chodit na procházky. Unás z nedostatku času je stále nazahrdě na řetězu.

http://zvirata.bazos.cz/inzerat/12451523/Daruji-Dobrman-x-Ovcak.php

 

12451523.jpg

 ObrazekObrazekObrazek

Dám do dobrých rukou roční štěně dobrmana. Velký mazel, vychován v rodině s dětmi. Nedůvěřuje cizím lidem. Jen aktivním lidem. Bohužel se u nás objevila alergie. Veškerá výbava samozřejmostí. Návštěva nutná.

Praha

 ObrazekObrazekObrazek